מכירה פומבית 97 חלק ב' Antiques, Works of Art & Books
Leiloeira São Domingos
24.9.20
Calçada João do Carmo, 31 4150-426 Porto - Portugal, פורטוגל

פריט 828:

TRAVESSA RECORTADA

נמכר ב: €600
€600 - €1,000
עמלת בית המכירות: 17%
מע"מ: 23% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 24.9.20 בבית המכירות Leiloeira São Domingos

TRAVESSA RECORTADA
Portuguesa do séc. XX, bordo ondulado rematado por duplo friso. Com marca de contraste (Águia), de 916 milésimos, 1º título, ourives 'Monteiro & Filhos', datado de 1949-1970. SInais de uso. Peso aprox.: 1654 gr. Dim.: 32 x 49 cm.