מכירה פומבית 11 חלק ג'
Galleria Sarno
23.10.20
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

Terza Tornata

venerdì 23 otobre 2020

ore 20.45 | Dal n.266 al n.425

פריט 294:

ONOFRIO TOMASELLI (1866-1956) “Paesaggio di campagna” – “Country landscape”

נמכר ב: €650
עמלת בית המכירות: 23% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 23.10.20 בבית המכירות Galleria Sarno

Bel dipinto ad olio su tavola in cornice argentata. Cm 50×38.
Beautiful oil painting on wood in a silver frame. Cm 50×38.