מכירה פומבית 212 חלק א'
Babuino Auction House
24.11.20
Via dei Greci 2/a 00187 Roma, Lazio, Italy, איטליה

פריט 18:

PAINTING BY ALESSANDRO KOKOCINSKI

נמכר ב: €700
140
€300 - €400
המכירה התקיימה בתאריך 24.11.20 בבית המכירות Babuino Auction House

ALESSANDRO KOKOCINSKI
(Porto Recanati 1948)

Senza titolo
Olio su tela, cm. 80 x 60
Firma in basso a destra
Firma al retro

PROVENIENZA
Galleria Russo, Roma