מכירה פומבית 60 PAINTINGS, PRINTS & MULTIPLES
Studio D'arte Borromeo
15.12.20
Via Piave 3/B, 20030 Senago (MI), איטליה

פריט 11:

ÉMIL MARZÉ (1930-2009)
Senza Titolo, 1965

נמכר:
€400 - €500
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 15.12.20 בבית המכירות Studio D'arte Borromeo

Senza Titolo, 1965
Tecnica mista su carta
cm 52,5x42,5
Firma e datazione al fronte
Timbro della Galleria Liguriundici (PV) al retro del cartone protettivo

Provenienza
Liguriundici, Pavia
Collezione Privata, Milano