מכירה פומבית 1093 Recheio de Casa Particular - Parte IV
Bidding Leilões
14.12.20
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal, פורטוגל

פריט 31:

Taça

5
עמלת בית המכירות: 18%
המכירה התקיימה בתאריך 14.12.20 בבית המכירות Bidding Leilões

Taça
vidro monocromo a castanho, séc. XX, pequena esbeiçadela no bordo Dim. – 16 cm