מכירה פומבית 97 חלק ג'
18.12.20
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo, איטליה

פריט 390:

INCISIONE a colori “Allegoria della musica” entro cornice in legno dorato ad argento a mecca.
XIX secolo ...

נמכר ב: €80
עמלת בית המכירות: 22% לפרטים נוספים

XIX secolo
cm 20×28