מכירה פומבית 45
Sesart's
15.12.20
via Palina 3 - Sabbio Chiese (BS), איטליה

פריט 48:

Firma illeggibile (XX secolo)

Paesaggio
Acquarello su carta
...

€120 - €300
המכירה התקיימה בתאריך 15.12.20 בבית המכירות Sesart's

Paesaggio
Acquarello su carta
Firmato
Misure 40x50 cm