מכירה פומבית 62 PAINTINGS PRINTS AND MULTIPLES
Studio D'arte Borromeo
8.1.21
Via Piave 3/B, 20030 Senago (MI), איטליה
Venerdì 8 Gennaio 2021 ore 10:30 (UTC +01:00)

פריט 5:

LEONARDO PAPASOGLI (1929)
Senza Titolo

נמכר:
€200 - €300
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 8.1.21 בבית המכירות Studio D'arte Borromeo

Senza Titolo
Tecnica mista su tavola
cm 34x48
Firma al fronte
Timbro della Galleria d'Arte Vasari (AR) al retro

Provenienza
Galleria Vasari, Arezzo
Collezione Privata, Milano