מכירה פומבית 98 חלק ד' OLD AND 19th-20th CENTURY PAINTINGS, FURNITURE AND COLLECTIBLE OBJECTS.
Casa d'aste Benedetto Trionfante
5.3.21
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo, איטליה

פריט 677:

SCUOLA ITALIANA DEL XVIII SECOLO

נמכר:
1,200
עמלת בית המכירות: 22% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 5.3.21 בבית המכירות Casa d'aste Benedetto Trionfante

Olio su tela “Paesaggio con castello”, cornice coeva in legno dorato.

cm 48,5 x 122