Auction 002F21A
ART AUCTION
Feb 25, 2021
Spain
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain)
Terms of sale
View demo
LOT 18:
ESCUELA ESPAÑOLA, S.XIX Naufragio Óleo sobre lienzo. 47 x 80 cm. Reentelado. |
Auction house commission: 21%