מכירה פומבית 99 חלק ג' FURNITURE AND COLLECTIBLE OBJECTS
7.5.21
איטליה
 Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo

פריט 523:

FANGOTTO in ceramica smaltata e decorata raffigurante “Figura orientale” (usure e filè).
Sicilia XIX ...

נמכר ב: €200
עמלת בית המכירות: 23% לפרטים נוספים

Sicilia XIX secolo
Ø cm 42