מכירה פומבית 99 חלק ג' FURNITURE AND COLLECTIBLE OBJECTS
7.5.21
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo, איטליה

פריט 531:

GIARA in terracotta (rotture).
Sicilia fine XVIII secolo
Ø maggiore cm 65 Alt. cm 94

נמכר ב: €340
עמלת בית המכירות: 23% לפרטים נוספים

Sicilia fine XVIII secolo
Ø maggiore cm 65 Alt. cm 94