מכירה פומבית 99 חלק ג' FURNITURE AND COLLECTIBLE OBJECTS
7.5.21
איטליה
 Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo

פריט 538:

LEGUMIERA in silver plated firmata Cassetti.
XX secolo
Ø cm 38 Alt. cm 17

עמלת בית המכירות: 23% לפרטים נוספים

XX secolo
Ø cm 38 Alt. cm 17