מכירה פומבית 99 חלק ג' FURNITURE AND COLLECTIBLE OBJECTS
Casa d'aste Benedetto Trionfante
7.5.21
Viale Regione Siciliana, 4975 – Palermo, איטליה

פריט 544:

TAVOLO (senza piano), due SEDIE e due sgabelli in ghisa laccata bianca.
Italia XX secolo
Alt. cm 80 ...

נמכר:
עמלת בית המכירות: 23% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 7.5.21 בבית המכירות Casa d'aste Benedetto Trionfante

Italia XX secolo
Alt. cm 80 Alt. seduta cm 36 – Ø cm 32 Alt. cm 42 (sgabelli) – Ø cm 62 Alt. cm 72 (tavolo)