Auction 29AA
Art April 29th
Apr 29, 2021
Spain
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain)
Terms of sale
View demo
LOT 41:
INTERIOR DE UNA CATEDRAL, ESCUELA ESPAÑOLA S. XIX
750
Auction house commission: 21%