מכירה פומבית 291
July's Auction
Lamas Bolaño
צור קשר עם בית המכירות
6.7.21
Carrer del Rosellón, nº229. 08008 - Barcelona (Spain), ספרד
Sculpture, Painting & Graphic Work
Jewels & Watches. Lighters & Fountain Pens
Decorative Arts & Furniture
המכירה הסתיימה
פריט 2:
Escuela francesa, s.XVIII. Virgen con Niño. Escultura en madera tallada, policromada y dorada. 48 x 23 x 16 cm. ...
עוד...
|
|
|
הערכה :
€
1,400 - €1,800
עמלת בית המכירות: 19%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
משתמשים ממדינות אחרות עשויים לקבל פטור ממע"מ בהתאם לחוקי המס המתאימים
|