Auction 21JLA
SUMMER ART AUCTION
Jul 28, 2021
Calle Menéndez Pelayo 3 y 5, 28009 Madrid (Spain)
Terms of sale
View demo
LOT 23:
BOMBONERA DE CERÁMICA DORADA, S. XIX
Auction house commission: 21%