מכירה פומבית 413 חלק א' Painting and Decorative Arts
Ansorena
29.9.21
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 11:

ANTONIO ZARCO (1930 / 2018)
Retrato masculino, 1958

נמכר ב: €180
180
עמלת בית המכירות: 22%

Retrato masculino, 1958
Grafito sobre papel
48 x 32 cm

Firmado y fechado en el ángulo inferior derecho.