Auction 413 Part 2 Painting and Decorative Arts
By Ansorena
Sep 30, 2021
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain)

LOT 575:

ANÓNIMO (S. XIX / .)
Retrato de dama despúes de van Dyck

Buyer's Premium: 22%
30/09/2021 at Ansorena

Óleo sobre lienzo
64,5 x 54 cm