מכירה פומבית 415 חלק א' Painting, Decorative Arts and Wine
Ansorena
16.12.21
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 38:

SEGUIDOR DE G.B.SALVI IL SASSOFERRATO (S.XIX / .)
Mater Dolorosa

נמכר ב: €500
עמלת בית המכירות: 22%
המכירה התקיימה בתאריך 16.12.21 בבית המכירות Ansorena

Mater Dolorosa
Óleo sobre lienzo.
50 x 35 cm.