Auction 415 Part 1
Painting, Decorative Arts and Wine
Dec 16, 2021
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain)
Terms of sale
View demo
LOT 39:
ANÓNIMO (/ Ppios.S.XX)
Sold for: €1,100
Buyer's Premium: 22%
María Ana Victoria de Borbón
Óleo sobre lienzo
81 x 60 cm