Auction 415 Part 1 Painting, Decorative Arts and Wine
Dec 16, 2021
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain)

LOT 39:

ANÓNIMO (/ Ppios.S.XX)
María Ana Victoria de Borbón

Sold for: €1,100
Buyer's Premium: 22%

María Ana Victoria de Borbón
Óleo sobre lienzo
81 x 60 cm