מכירה פומבית 415 חלק א' Painting, Decorative Arts and Wine
Ansorena
16.12.21
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 41:

ESCUELA FLAMENCA (XVII / XVIII)
Cristo recibe la corona de espinas

נמכר ב: €900
עמלת בית המכירות: 22%
המכירה התקיימה בתאריך 16.12.21 בבית המכירות Ansorena

Óleo sobre cobre.
35 x 27 cm.