מכירה פומבית 417 חלק ב' Painting and Decorative Arts II
Ansorena
2.3.22
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 543:

ESCUELA ESPAÑOLA
La Visitación

עמלת בית המכירות: 27%
המכירה התקיימה בתאריך 2.3.22 בבית המכירות Ansorena

La Visitación
(s.XVII)
81 x 109 cm
Óleo sobre lienzo