By Safra and Saifa
May 26, 2022
52 Hertzel st. Kfar - Saba , Israel

Palestine, Settlement, Antisemitism, She'erit HaPleita -

Photographs, Letters, Documents and Newspapers from the Israeli Wars and the Establishment of the State, Research Books - Palestine, Ancient maps,

Art Books , Catalogs

and more..

LOT 5:

Compilation of Booklets – The Dutch Jewish Community and Zionist Movement – Beginning-Mid-20th Century

Sold for: $80
$ 80
Buyer's Premium: 23%
VAT: 17% On commission only

לקט חוברות וספרונים שנדפסו מטעם הקהילה היהודית והתנועה הציונית בהולנד. אמשטרדם ומקומות נוספים בהולנד, ראשית המאה ה-20 עד תחילת שנות ה-40. הולנדית ומעט עברית.
1. Het Hooglied, Zangen Van Liefde [שיר השירים, מזמורי אהבה], תרגום מאת A. B. [Asser Benjamin] Kleerekoper. הוצאת W. Versluys, אמשטרדם, 1903.
2. Kol-Nidrei [קול נדרי], תרגום מאת H. [Herman] Kesnig. הוצאת Jac. Van Cleef, אמשטרדם, 1906.
3. Pro En Contra… Zionisme [בעד ונגד... ציונות], מאת S. Franzie Bernstein ו-A. B. [Aaron Barend] Davids. הוצאת Hollandia-Drukkerij, בארן (Baarn), 1908.
4. Het Zionisme, Beteekenis En Bedoeling [הציונות, כוונות ויעדים], מאת F. [Fritz] Bernstein [פרץ ברנשטיין]. הוצאת Nederl.[andse] Zionistenbond, [רוטרדם?], 1933.
5-6. Palestina, Problemen En Perspectieven [ארץ ישראל, בעיות ונקודות מבט]. הוצאת Joodsche Jeugdfederatie, אמשטרדם, 1936. שני עותקים.
7. Modern-Hebreeuwse Poëzie [שירה עברית מודרנית], בעריכתD. [David] Koker ו- J. Melkman. הוצאת Joachimsthal, אמשטרדם, 1941.
שניים מהם אינם מופיעים בקטלוג הספרייה הלאומית.
גודל ומצב משתנים. מצב כללי טוב. שתיים מהחוברות ללא הכריכה.