מכירה פומבית 9 חלק א' Antiques & Objects of Art
8.11.18
פורטוגל
 Street Real Corte, No. 122 ( Foz do Douro) 4150-230 PORTO

פריט 45:

SALVADOR DALI (1904-1989)

נמכר ב: €100
הערכה:
€100
עמלת בית המכירות: 14% לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד

"The Hallucinogenic Toreador"
Litografia a cores sobre papel artesanal, assinada e numerada MDCCLXXIX/MM, edição limitada do Atelier Jobin de Paris, com selo seco Gal/Dali. Não emoldurada.
Dim.: 65x50 cm.