מכירה פומבית 60 חלק ב' Antiques, Works of Art and Collectibles
Bidding Leilões
26.3.19
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal, פורטוגל

פריט 650:

Armário roupeiro

נמכר ב: €60
€50
עמלת בית המכירות: 21%
המכירה התקיימה בתאריך 26.3.19 בבית המכירות Bidding Leilões

Armário roupeiro

romântico, mogno, porta com espelho, com chave, séc. XIX/XX, sinais de uso, pequenas faltas e defeitos. Dim. - 204 x 125 x 55 cm