מכירה פומבית 63 Antiques & Works of Art
Bidding Leilões
1.10.19
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal, פורטוגל

פריט 197:

Par de jarras Art-Noveau

נמכר ב: €90
עמלת בית המכירות: 21%
המכירה התקיימה בתאריך 1.10.19 בבית המכירות Bidding Leilões

Par de jarras Art-Noveau
faiança de pó-de-pedra, decoração relevada e policromada "Frutos", europa séc. XIX/XX. Marcadas, Sinais de uso, defeitos. Dim.-30,5 cm.