מכירה פומבית 63 Antiques & Works of Art
Bidding Leilões
1.10.19
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal, פורטוגל

פריט 203:

Floreira porcelana

נמכר ב: €90
עמלת בית המכירות: 21%
המכירה התקיימה בתאריך 1.10.19 בבית המכירות Bidding Leilões

Floreira porcelana
porcelana, decoração policromada e dourada "flores", assente em "patas de leão", séc. XX, marcado Artibus, sinais de uso. Dim. - 14 x 26 x 17 cm