מכירה פומבית 63 Antiques & Works of Art
Bidding Leilões
1.10.19
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal, פורטוגל

פריט 240:

Grafonola

נמכר ב: €160
עמלת בית המכירות: 21%
המכירה התקיימה בתאריך 1.10.19 בבית המכירות Bidding Leilões

Grafonola
caixa em mogno, americana SUPERTONE NY, séc. XX, sinais de uso, pequenos defeitos, acompanhada de alguns discos. Dim. - 85 x 84 x 52 cm