מכירה פומבית 9
26.10.19 (הזמן המקומי שלך)
איטליה
 Via Don Minzoni, 27 - 54033 Carrara (MS)

פריט 43:

BAECHLER DONALD
Water sports #2 (Girl on snowboard)

3,000
הערכה:
€5,000 - €7,000
עמלת בית המכירות: 20% לפרטים נוספים
מע"מ: על העמלה בלבד

Guache e the su carta Anno 2005 Dim. 47x28 Opera accompagnata da certificato di autenticità  Datato e firmato in basso a sx
Tecnica: Guache e the su carta