מכירה פומבית 9
26.10.19
איטליה
 Via Don Minzoni, 27 - 54033 Carrara (MS)

פריט 116:

GALIMBERTI MAURIZIO
PaperinoGolf!!...

נמכר ב: €1,000
1,000
הערכה:
€2,000 - €3,000
עמלת בית המכירות: 20% לפרטים נוספים

PaperinoGolf!!...
Mosaico Polaroid Anni 2018 Dim. 67X39 Archivio Nordest N. 11868 Autentica su foto dell'artista Datato e firmato in basso
Tecnica: Mosaico Polaroid