מכירה פומבית 3 חלק ב'
4.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Antiquariato parte II
Dal lotto 243 al lotto 490
פריט 282:
Scuola italiana sec.XVIII "Madonna con Bambino" olio su rame, cornice in argento finemente sbalzato
נמכר ב: €250
הערכה:
€200 - €250
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד