מכירה פומבית 3 חלק ב'
4.12.19
(הזמן המקומי שלך)
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Antiquariato parte II
Dal lotto 243 al lotto 490
פריט 290:
Ventaglio in policromia con scene campestri, manici in avorio e oro dentro la sua teca, I metà sec.XIX
נמכר ב: €270
הערכה:
€300 - €350
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד