מכירה פומבית 1 חלק א'
Galleria Sarno
11.12.19
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

I tornata

פריט 27:

27 FIGURE DI POPOLANI.

€600 - €800
עמלת בית המכירות: למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 11.12.19 בבית המכירות Galleria Sarno

27 FIGURE DI POPOLANI.
FIGURE DI POPOLANI. Lotto di tre sculture in terracotta policroma ,mancanze. Fine secolo XIX. Cm H 39 (figura femminile); Cm H 32 e Cm H 38 (figure maschili).
FIGURES OF POPULANS. Lot of three polychrome terracotta sculptures, failures. Late 19th century Cm H 39 (female figure); Cm H 32 and Cm H 38 (male figures).