מכירה פומבית 1 חלק ג'
13.12.19
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

פריט 238:

238 VOLATILE IN VETRO colorato di Murano.

הערכה:
€300 - €400
עמלת בית המכירות: לפרטים נוספים

VOLATILE IN VETRO colorato di Murano. Firmato Seguso. Secolo XX. Cm 47 H 16.
BIRD in colored Murano glass. Signed Seguso. 20th century Cm 47 H 16.