מכירה פומבית 1 חלק ג'
Galleria Sarno
13.12.19
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

פריט 256:

256 FIGURE DI DONNE. Dipinto ad olio su tavola in cornice dorata.

€800 - €1,000
עמלת בית המכירות: למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 13/12/2019 בבית המכירות Galleria Sarno

FIGURE DI DONNE. Dipinto ad olio su tavola in cornice dorata. Datato '70, firmato G. Gambino. Cm 62x38.
FIGURES OF WOMEN. Oil painting on wood in a golden frame. Dated 70, signed G. Gambino. Cm 62x38.