מכירה פומבית 1 חלק ד'
Galleria Sarno
14.12.19
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

IV tornata

פריט 381:

381 LOTTO DI DUE PANNELLI

€300 - €400
עמלת בית המכירות: למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 14.12.19 בבית המכירות Galleria Sarno

381 LOTTO DI DUE PANNELLI
LOTTO DI DUE PANNELLI composti da quattro mattonelle in antica maiolica policroma. Sicilia, secolo XIX. Cm 36x38.
LOT OF TWO PANELS composed of four tiles in ancient polychrome majolica. Sicily, 19th century Cm 36x38.