מכירה פומבית 1 חלק ד'
Galleria Sarno
14.12.19
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה

IV tornata

פריט 387:

387 NATURA MORTA. Dipinto ad olio su tela in cornice dorata.

€400 - €500
עמלת בית המכירות: למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 14.12.19 בבית המכירות Galleria Sarno

NATURA MORTA. Dipinto ad olio su tela in cornice dorata. Firma indistinta. Cm 50x40.
STILL LIFE. Oil painting on canvas in a gold frame. Indistinct signature. Cm 50x40.