מכירה פומבית 1 חלק ד'
14.12.19
איטליה
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo
הדגמת מכירה
IV tornata
פריט 405:
405 PIETRO DE FRANCISCO (1873-1969) Luna park. Dipinto ad olio su cartone
2,000
הערכה:
€3,000 - €4,000
עמלת בית המכירות:
לפרטים נוספים
PIETRO DE FRANCISCO (1873-1969) "Luna park". Dipinto ad olio su cartone in cornice dorata. Cm 68x47.
PIETRO DE FRANCISCO (1873-1969) "Luna park". Oil painting on cardboard in a gold frame. Cm 68x47.