מכירה פומבית 1 חלק ד'
14.12.19
איטליה
 via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo

IV tornata

פריט 405:

405 PIETRO DE FRANCISCO (1873-1969) Luna park. Dipinto ad olio su cartone

2,000
הערכה:
€3,000 - €4,000
עמלת בית המכירות: לפרטים נוספים

PIETRO DE FRANCISCO (1873-1969) "Luna park". Dipinto ad olio su cartone in cornice dorata. Cm 68x47.
PIETRO DE FRANCISCO (1873-1969) "Luna park". Oil painting on cardboard in a gold frame. Cm 68x47.