מכירה פומבית 374 חלק ב'
Antiques, Modern and Contemporary Art Auction
19.2.20
פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 28:
Eugene WOLTERS (1844-1905) Marinha nocturna Óleo sobre madeira Assinado e datado 1897 Dim. aprox.: 24,5 x 32,5 cm.
נמכר ב: €1,200
הערכה:
€300 - €600
עמלת בית המכירות:
24.6%
Eugene WOLTERS (1844-1905)
Marinha nocturna
Óleo sobre madeira
Assinado e datado 1897
Dim. aprox.: 24,5 x 32,5 cm.