מכירה פומבית 374 חלק ב'
Antiques, Modern and Contemporary Art Auction
19.2.20
פורטוגל
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 36:
Carlos DE HAES (1826-1898) Paisagem com figura Óleo sobre madeira Assinado Dim. aprox.: 18 x 24 cm.
נמכר ב: €1,600
700
הערכה:
€700 - €1,000
עמלת בית המכירות:
24.6%
Carlos DE HAES (1826-1898)
Paisagem com figura
Óleo sobre madeira
Assinado
Dim. aprox.: 18 x 24 cm.