מכירה פומבית 30 חלק ב' Modern & Contemporary Art
Studio D'arte Borromeo
25.1.20
Via Piave 3/B, 20030 Senago (MI), איטליה

פריט 356:

BERNARDO SICILIANO (1969)
The subway #1

נמכר:
€1,200 - €1,500
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.1.20 בבית המכירות Studio D'arte Borromeo

The subway #1
Tecnica mista su carta
cm 77x57
Firma al fronte
Etichetta della Galleria M77 (MI) al retro
Autentica dell'Artista su fotografia con timbro della Galleria D.L. Arte (MI)

Provenienza
Galleria M77, Milano
D.L. Arte, Milano
Collezione Privata, Rieti