מכירה פומבית 30 חלק ב' Modern & Contemporary Art
Studio D'arte Borromeo
25.1.20
Via Piave 3/B, 20030 Senago (MI), איטליה

פריט 391:

BICE LAZZARI (1900-1981)
Senza Titolo, 1967

נמכר:
1,500
€2,000 - €2,500
עמלת בית המכירות: 25% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 25.1.20 בבית המכירות Studio D'arte Borromeo

Senza Titolo, 1967
Tecnica mista su carta
cm 21,5x27,5
Firma, datazione e località (Roma) al fronte

Provenienza
Il Ponte Casa d'Aste, Milano
Collezione Privata, Milano