Auction 67 Antiques & Works of Art
By Bidding Leilões
Feb 18, 2020
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal

LOT 100:

Seis formas

Buyer's Premium: 21%
18/02/2020 at Bidding Leilões

Seis formas
folha de metal, séc. XIX/XX, faltas e defeitos. Dim. - 7 x 21 cm