מכירה פומבית 67 Antiques & Works of Art
Bidding Leilões
18.2.20
Av. Óscar Monteiro Torres 15B 1000-214 Lisboa, Portugal, פורטוגל

פריט 249:

Sete colheres de chá

נמכר ב: €50
5
עמלת בית המכירות: 21%
המכירה התקיימה בתאריך 18.2.20 בבית המכירות Bidding Leilões

Sete colheres de chá
prata de 833 milésimos, decoração vazada "flores", contraste do Porto (1887-1937), sinais de uso. Dim. - 10,5 cm ; Peso: 42,7 g.