מכירה פומבית 5 חלק ב'
Antiques, Painting century XIX and Oriental Art Auction
24.2.20
איטליה
Mura dello Zerbino , 10R - 16122 Genova
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
II part 18.00 hrs. (lot 257 - 467)
פריט 288:
Tavolo Luigi Filippo in legno intagliato e dorato, sec.XIX
700
הערכה:
€700 - €800
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים