מכירה פומבית 4
Modern & Contemporary Art
18.2.20
Via Nino Bixio, 34 - 20129 Milano, איטליה
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Sale date tuesday february 18, 3 pm
פריט 28:
440
הערכה:
€450 - €800
עמלת בית המכירות: 24%
לפרטים נוספים
Renato Bassoli (Milano 1915 - 1982)
Personaggi
Placca in ceramica
25x65 cm
Firmata in alto sx XX sec.
Difetti
Personaggi
Placca in ceramica
25x65 cm
Firmata in alto sx XX sec.
Difetti