Sale date tuesday february 18, 3 pm
LOT 142:
Orfeo Tamburi (Jesi 1910 - Parigi 1994) n. 4 litografie e n.1 acquerello XX sec.
360
€360 - €600
Buyer's Premium: 24%
Orfeo Tamburi (Jesi 1910 - Parigi 1994)
n. 4 litografie e n.1 acquerello
XX sec.
XX sec.