מכירה פומבית 10 חלק ד'
Galleria Sarno
16.5.20
via Enrico Amari, 148 - 90139 Palermo, איטליה
IV tornata sabato 16 maggio 2020 ore 18

פריט 468:

IL VIZIO – THE BAD HABIT

עמלת בית המכירות: 24% למידע נוסף
המכירה התקיימה בתאריך 16.5.20 בבית המכירות Galleria Sarno

IL VIZIO – THE BAD HABIT

Acquerello su carta in cornice dorata. Firmato Onofrio Tomaselli. Cm 35×22,5. Watercolor on paper in golden frame. Signed Onofrio Tomaselli. Cm 35×22,5.