מכירה פומבית 1
April auction
5.4.20
איטליה
via Venezia, 56 - Taranto
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
Sunday april 5 2020, 10.30 am CET.
פריט 6:
ROBERTO CRIPPA - Tomem 3
נמכר ב: €50
הערכה:
€300 - €600
עמלת בית המכירות:
24%
לפרטים נוספים
מע"מ: 22% על העמלה בלבד
ROBERTO CRIPPA
”TOMEM 3” del 1956 litografia a colori su carta 32x46. Firmata PDA